WYLOGUJ
Przejdź do treści

PARAFIALNE

OGŁOSZENIA

V Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia duszpasterskie
18 marca 2018r.

 

 1. Dzisiaj Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 16.00.  Świecić dziś będzie róża Najświętszego Serca Jezusowego. Ofiary zbierane na nabożeństwie przeznaczamy na kwiaty,  dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
 2. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00 i dla pozostałych o godz. 17.00, którą poprowadzi róża św.  Faustyny Kowalskiej a potem Msza św.
 3. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Msza św. u sióstr o godz. 14.00.
 4. Uroczystość Zwiastowania przeniesiona na 9 kwietnia.
 5. Składam podziękowanie za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu różom: św. Wojciecha, Wspomożenia Wiernych, św. Agaty, św. Marii Magdaleny.
 6. W następną niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Procesja z palmami na Mszy św. o godz. 11.00.
 7. Chłopców klas drugich, trzecich i starszych, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św.
 8. Godzinki w najbliższą niedzielę poprowadzi róża św. Jana Pawła II.
 9. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny:  Wojniak Roman, Czerwonka Dariusz, Domagała Marek, Jankosz Konrad, Paleń Przemysław, Łoszczyk Andrzej, Pacholec Ryszard, Glanert Paweł.
 10. W  zakończonym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej w wieku 61 lat odeszła śp. Teresa Potocka jej pogrzeb jutro o godz. 12.30.
 11. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i dobrego błogosławionego nowego tygodnia.

Copyright © 2018 Created by Krzysztof Portka
- UROCZYSTOŚCI
WEB   www.worldweb.pl  All Rights Reserved
ADRES

ul. Armii Krajowej 36
37-403 Jastkowice
woj. podkarpackie
Polska
KONTAKT

Telefon: +48 15 841 03 12
Wróć do spisu treści