WYLOGUJ

PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła – ogłoszenia duszpasterskie
15 lipca 2018 r.

1.     Dzisiaj nabożeństwo o godz. 16.30.

2.   Bardzo dziękuję za pomoc fizyczną przy kościele w zakończonym tygodniu śr. Pracowało 12 osób; czw. ul. Chopina 15;  piątek ul. AK od Pysznicy do Kościoła 21 osób a w sobotę od Kościoła do Musikowia 22 osoby. Składam podziękowanie p. Janowi Paleń za dokończenie zasypywania ścian piwnic; Robertowi Skrzypek za przywieziony i przekazany piasek i wszystkim parafianom za pracę i pomoc. Składam podziękowanie za ofiary składane na rozbudowę Kościoła i wpłacane na konto. Bóg zapłać. Jeżeli komuś czas pozwoli na pomoc przy pracach to zwracam się z prośbą o pomoc pn. Mickiewicza, Prusa, Wąska; wt. Fedorowskiego; śr. Podleśna, Leśna, Strażacka; czw. Wspólna, Piaskowa; pt. Kopernika; sob. Bukowa i Cicha.

3.   Poproszono abym poinformował parafian o możliwości rejestracji, jako potencjalny Dawca szpiku, bliższe informacje w gablocie.

4.  Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Królowej Pokoju.

1. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę.

Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.