WYLOGUJ

PARAFIALNE

II Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia duszpasterskie
17 marca 2019 r.

1.       Dzisiaj Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 16.00.  Świecić dziś będzie róża Najświętszego Serca Jezusowego. Ofiary zbierane na nabożeństwie przeznaczamy na kwiaty i dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu. Dzisiaj  zbiórka do puszek na Afrykę na Misje.

2.       We wtorek uroczystość św. Józefa Msza św. na Rudzie w Kaplicy u sióstr o godz. 13.00.

3.       W środę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nowenna i adoracja do godz. 19.00  w której będą uczestniczyć kapłani naszego dekanatu, zapraszam również parafian do wspólnej adoracji.

4.       W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00 i dla pozostałych o godz. 17.00, którą poprowadzą nauczyciele a potem Msza św.

5.       Składam podziękowanie za ofiary złożone na rozbudowę Kościoła. Bóg zapłać. W zakończonym tygodniu prowadzone były prace przy burzeniu stropu, zbrojeniu, zalewaniu, wykończeniu ścian, przenoszeniu całej elektryki do zakrystii, montażu stolarki aluminiowej, łączeniu nagłośnienia, montażu barierki do kaplicy, przygotowywaniu kanałów do kanalizacji, przyłączeniu centralnego ogrzewania. Pragnę  podziękować wszystkim za pomoc fizyczną  przez cały tydzień za przygotowane posiłki. Szczególnie firmie Jawa, firmie El-bis, i Wiesławowi Kochan.

6.  Godzinki w najbliższą niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Pocieszenia.

7.  Serdecznie dziękuję rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym Kościele w zakończonym tygodniu i za złożona ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę następne rodziny.

Wszystkim życzę dobrego błogosławionego nowego tygodnia.