WYLOGUJ

PARAFIALNE

Zesłanie Ducha Świętego - ogłoszenia duszpasterskie

20 maja 2018r.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  2. Jutro Święto Matki Kościoła. Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00; 16.30  i 18.00.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa  Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitwy o powołania kapłańskie.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zakończenie okresu Komunii św. wielkanocnej.
  5. W sobotę przypada Dzień Matki pamiętajmy o naszych matkach żyjących i zmarłych.
  6. Bardzo dziękuję za pomoc fizyczną przy kościele w zakończonym tygodniu. Bardzo proszę o pomoc fizyczną parafian na ile komu czas pozwoli na pon. godz. 8.00 ul. Piaskowa i Wspólna, wt. ul. Kopernika.
  7. Zmarła p. Mariola Janiszewska – nauczycielka naszej szkoły, jej pogrzeb będzie w Bielinach we wtorek. Dyrektor szkoły prosi aby osoby, które chciałyby się wybrać na pogrzeb kontaktowały się z nim osobiście.
  8. Godzinki w następna niedzielę poprowadzi róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. Serdecznie dziękuję  rodzinom, które dbały o porządek i czystość w naszym kościele  w zakończonym tygodniu oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o taki dyżur proszę rodziny:  Butryn Henryk, Sibiga Bożena, Kuziora Henryk, Kurzyna Danuta, Gęśla Edward, Sokołowska Czesława.
  10. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Krzysztof Piekarczyk s. Andrzeja i Joanny zamieszkały w Niemcach i Zuzanna Renata Świątek c. Wiesława i Aleksandry zamieszkała w Jastkowicach zapowiedź I;
  • Julian Bogdan Szewczyk s. Mariana i Zofii zamieszkały w Jastkowicach i Aneta Joanna Pawlaczyk  c. Aleksandra i Zdzisławy zamieszkała we Wrocławiu zapowiedź I;
  • Damian Tomasz Błażejowski s. Wiesława i Elżbiety zamieszkały Chłopska Wola i Marta Hawryluk c. Jana i Hanny zamieszkała w Siedlcach zapowiedź III.

Wszystkim życzę dalszej dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.